در این بخش قصد داریم تا در مورد شرکت های موفق هواپیمایی و استانداردهای این شرکت ها برای شما بیشتر بگوییم. در ادامه با ما همراه باشید تا پرواز بیزنس کلاس (Business) یا تجاری ویژه افرادی است که در سفر کاری هستند یا برای مقاصد تجاری و کاری سفر می کنند را در سه شرکت موفق بررسی می کنیم. به نظرتان بلوز بی آستین ایرلاین برای پرواز بیزنس کلاس کدام است؟ سه ایرلاین امارات، الاتحاد و قطرایرویز در رقابت با یکدیگر برای کسب بهترین پرواز بیزنس کلاس دنیا هستند.در ادامه با تورهای نوروزی همراه باشید.
همان طور که گفتیم پرواز بیزنس کلاس مختص سفرهای کاری و تجاری است. در این نوع پروازها طبق معمول امکانات و خدمات تجاری ویژه ای به مسافران ارائه می شود، البته خدمات ارائه شده به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی بستگی دارد.

بلیط هواپیما


پرواز بیزنس کلاس امارات

شرکت هواپیمایی امارات پروازهای بیزنس کلاس خود را با دو نوع هواپیما انجام می دهد. مدل جت می تواند تاثیر زیادی در نوع خدمات داشته باشد. مثلا ایرباس ای ۳۸۰ ممکن است نمای برونی جذابی نداشته باشد، اما فضای داخلی بسیار بزرگ و وسیعی دارد. در قسمت بیزنس کلاس این هواپیما ۷۶ عدد صندلی رخت خواب شو وجود دارد که به تختخوابی با طول حدودا ۲ متر تبدیل می شوند. یک میز و یک یخچال کوچک در کنار هر صندلی وجود دارد. البته فضای اختصاصی در این پرواز مانند فرست کلاس نیست، اما خارجین های کنار هر صندلی فضای خلوت و آرامی برای هر مسافر ایجاد می کنند.

در پروازهای طولانی بیزنس کلاس شش وعده غذایی به مسافران داده می شود: سه وعده اصلی و سه میان وعده. این غذاها از طیف متنوعی از غذاهای عربی و بین المللی برگزینی می شوند.

بلیط هواپیما

پرواز بیزنس کلاس الاتحاد

صندلی های بیزنس کلاس الاتحاد در هواپیمای ایرباس ای ۳۸۰ بسیار راحت و جادار هستند و یکی از بلوز بی آستین صندلی های بیزنس کلاس را ارائه می کنند. صندلی های چرمی و دکوراسیون قهوه ای و طلایی، فضایی مطبوع را برای قرار ثبات مسافران فراهم می کند. از آنجا که بخش بیزنس کلاس الاتحاد بسیار بزرگ است حتی در روزهای پرترافیک نیز حسب معمول سکوت و آرامش دلپذیری در این قسمت حاکم است.
در پروازهای الاتحاد سالن استراحتی آرام و دلنشین وجود دارد که انواع نوشیدنی، چای، قهوه و میان وعده و اسنک را به مسافران ارائه می کند. البته برخلاف پرواز امارات، در این سالن فضای نشیمن وجود ندارد، اما همین موضوع باعث آرامش و خلوت بیشتر این فضا شده است.

پرواز بیزنس کلاس قطر ایرویز

طراحی داخلی و دکوراسیون هواپیمایی قطر به نظر غزارت از مسافران از امارات بهتر است. لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و كاناپه) این ایرلاین راحتی و ارگونومی بیشتری دارند و بین فرم و کارکرد آن ها تناسب و هارمونی خوبی وجود دارد. برخی از خدمات لوکس قطر ایرویز عبارتست از: دسرهای برند مشهور فرانسوی لادوره (Laduree)، کیت لوازم سالم و آرایشی برند آرمانی (Armani) و کالای خواب برند ایتالیایی فرت (Frette). هر ست ملحفه و بالش حدود ۱۰۰۰ دلار قیمت دارد و این نوع امکانات را تنها در هتل های لوکس و مجلل می توانید پیدا کنید. در پروازهای شبانه به مسافران زیرشلوار نیز داده می شود.

همچنین طیف متنوعی از موسیقی، مستند و بازی ویدئویی نیز برای سرگرم شدن مسافران وجود دارد