یکی از زیبا ترین کشورهایی که از نظر گردشگری و توریستی مورد توجه بیشتر مردم جهان قرار گرفته است بعضی کشور های آفریقایی می باشد که از نظر جاذبه های گردشگری غنی هستند. تنها کشور اروپایی نستند که دارای دیدنی های مجذوب کننده هستند بلکه آفریقا نیز دارای جاذبه های مخصوص به خود را دارد. در ادامه در مورد جاذبه های گردشگری افریقای جنوبی بیشتر خواهیم گفت.
جاذبه های زیبای گردشگری افریقای جنوبی

ژوهانسبورگ که هم اکنون بزرگترین شهر در مرزی گیتی افق ها می باشد، چندین شهر سنگربندی شده دارد و مرکز شهر بدیع آن پر از كرسی شبهه ها، مراکز فروش غول پیکر و تفریحات علاوه می باشد. در حال حاظر چندین برنامه ی عمرانی پرهزینه هم در مناطق Midrand و Sandton در دست ایفا به جریان انداختن هستند. اما در ناحیه شهرداری منطقه ی كمترین ها و اكثریت ها و گرداگرد مواظبت نشده ی قریب مدل جرم و آدمكشی افزون بالاست و بهتر است توریست ها فقط در پیرامون توریست دفع و صیانت شده به گشت بپردازند.
تمام جهانگردانی که به آفریقا جهانگردی می‌کنند مسلماً باید آروین یک صحرانوردی یا سافاری داشته و حیات‌وحش این هامون و بحر همچون شیرها و فیل‌ها را از نزدیک تفرج کنند. این صحرا‌نوردی دقیقاً نیز چیزی است که می‌توان در پارک ملی کروگر آنرا دید کرد.پنج خط مسن تر و كهتر این تور طبیعت‌گردی به نام‌های بوفالو، کرگدن، ‌شیر، فیل و پلنگ، ‌بخش‌های حقیقی آن به شمار می‌روند. افزایش بر این پنج مردم گردشگران می‌توانند 130 روش پستاندار 480 اسلوب ماهی، 114 نوع خزنده و 468 نمونه از پرنده ها گوناگون را نیز در این سفر بینش رویت کنند. از اینرو به هیچ آدرس اعجاب نکنید و دوربین‌های خود را به مصاحب داشته باشید.