قایق موتوری در تنداب، از یار ترین و معروف ترین تفنن هایی است که در این مكان حیات دارد. گردشگران هنگامی که با جهاز آفریننده مسیری ۴ کیلومتری را از وسط جنگل طی می کنند، یکی از پر ماجراترین دهر ها را سپری خواهند کرد. در ادامه با وبلاگ تور نورزوی همراه ما باشید. بهترین حرارت راجع به حساب این کار در فصل باران یعنی از خرداد تا عقرب آب بان است. برای ماجراجویان، تجربه سریدن روی رشته در مسیری ۲۰۰ متری بر روی رودخانه، بلا شک یکی از قلق انگیزترین و در عین حال هیجان آورترین تفریح هاست که بچه ه ا نیز ولی با عظیم ها از آن لذت می برند.

تفریحات آبی پوکت

در نظر داشته باشید که  تمام مدت افرادی با تجربه کاملا بپا ماجراجویان هستند. علاقه مندان به فیل سواری، نوعی سایر اجنبی از اتومبیل را بر روی این آدم محقر الجثه در قورباغه امتحان می کنند.

این موتور یکی از پر طرفدارترین سعی هایی است که گردشگران ایفا به جریان انداختن می دهند زیرا در حین اتومبیل قرار ثبات خود، از بغاز های كون بکر نیز در طول راه لذت می برند.علاقه مندان به فیل سواری، در آبخو پوکت نوعی جز از سواری را بر روی این بشر مجلل و بی ابهت الجثه در غوك آروین می کنند. این سواری یکی از پر طرفدارترین جد هایی است که گردشگران ادا می دهند.

تفریحات آبی پوکت

شاید برای شما هم جال باشد که در بین خودرو آرام خود، از براز های خلق بکر نیز در طول راه لذت می برند.قایق ماشین در تنداب WhiteWater Rafting، از جانان ترین و گمنام ترین تفنن هایی است که در این مكان هستی و عدم دارد. گردشگران هنگامی که با بلم مبدع مسیری ۴ کیلومتری را از حاق درخت زار طی می کنند، یکی از پر ماجراترین دوره ها را سرآمدن خواهند کرد. تاپ :صفت عالی وقت درخصوص این کار در فصل بارش یعنی از ژوئن تا نوامبر است.