در  بعضی از مواقع منابع اطلاعاتی را برای سفر باید انتخاب کنید که اطلاعات مفیدی را در مورد کلیت ها سفر به غیر از مقصد مسافرتی نیز به شما بدهند شما هم می توانید در وبلاگ تور نوروزی 96 همراه ما بوده تا همواره از موضوعات ما اطلاعات مفیدی را برداشت کنید.چندی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید را در ذیل متن به شما می گوییم.

زمان سفر: سفرهای اروپایی و طولانی مدت معمولا از ماه‌های ژانویه تا سپتامبر (تقریبا اوایل تابستان تا آخر تابستان) شکل می‌گیرد.

اطلاعات مسافرت های جهانی

نوع اقامتگاه‌ها: معمولا گردشگران چینی از اقامت در هتل‌ها استقبال می‌کنند. گردشگران مستقل بیشتر تمایل به ماندن در هتل‌های سطح بالا دارند و آن دسته که با تورها سفر می‌کنند غالبا در هتل‌های 3 یا 4 ستاره اقامت می‌کنند. در هر صورت، هزینه اقامت در بین گردشگران چینی قابل توجه نبوده و تنها بخش کوچکی از کل هزینه‌های آنها را شامل می‌شود.


مقاصد بازدیدی: مقصد های بیرون از کشور مقصد اصلی گردشگران چینی، هنگ‌کنگ، ماکائو و کره شمالی می باشد. اکثر مقاصد متناسب و مطلوب آنها عبارتند از تایلند، تایوان، فرانسه، امارات (دبی)، کره جنوبی، سنگاپور، اندونزی (بالی)، ایتالیا، آمریکا  (نیو مکزیکو و لاس وگاس)و انگلستان.

اطلاعات مسافرت های جهانی

البته باید این را هم اضافه کنیم که امروزه تقریبا از هر 10 گردشگر بین‌المللی در کل جهان، یکی چینی است. سال گذشته، تعداد آنها در مسافرت های خارجی به 3/97میلیون نفر رسید که تقریبا نصفی از آنها دیدنی و مفرح بودند. توریست های چینی از هر قسمت دیگری در جهان خرید می‌کنند میلیون ها دلار در سال 2013 در معادل 86 میلیارد دلار آمریکایی‌ها) و تعداد زیادی تعاملات معاف از مالیات را دارند (1130 دلار در مقایسه با 494 دلار روس‌ها). بیش از 80 درصد آنها گفته‌اند که خرید بخش ضروری برنامه‌های آنها است؛ در حالی که فقطبیش از 52 در صد از گردشگران اهل خاورمیانه و 48 درصد از روس‌ها چنین طرز تفکری دارند. محققان انتظار دارند که سال آینده آنها بیش از هر گردشگر دیگری اقدام به تهیه کالاهای درجه یک کنند.