یکی از مهم ترین قسمت های سفر های نوروزی به سمت اروپا بحث هتل می باشد. این را هم  در نظر بگیرد بستگی به هزینه ای دارد که شما می خواهید برای چند شب در آن هتل بمانید. هتل های فرانسه در تور های نوروزی طرفدارن خاصی در میان ما ایرانی ها دارند که هر ساله این قضیه به ما اثبات می شود. در ادامه در وبلاگ تور نوروزی همراه ما بشید تا نکات خوبی را بگوییم.اگر مترو سوار شوید، پنج دقیقه‌ای به منطقه‌ی «مرکز کنگره و منطقه‌ی بازرگانی َدفانس می‌رسید. از هتل حیات رجنسی اتوال با 9 دقیقه پیاده ‌روی به ایستگاه مترو پورت مایو  می‌رسید. سرویس رفت‌ وآمد به فرودگاه شارل دو گل مقابل هتل حیات رجنسی اتوال است.
بهترین هتل ها در تورهای نوروزی فرانسه
البته این موضع را باید مطرح کرد که این هتل سالن ورزشی، رستوران، وای‌فای رایگان و اینترنت باسیم رایگان، صرافی، تهیه بلیت، خدمات نگهداری از بار، خدمات کانسیرژ، امکانات کاری و برگزاری جلسه، فکس، کپی، سوغاتی فروشی، سوئیت ماه عسل و اتاق اختصای دارد.

تسهیلات معلولان، اتاق‌های مجهز به عایق صوتی و فروشگاه هم دارد. هتل نوار که قبلا آستروک الیزه نام داشت، نزدیک طاق پیروزی و شانزه لیزه  قرار دارد. اتاق‌های درجه یک هتل دارنده به عایق صوتی و حرارتی مطبوع هستند. هتل نوار با توقفگاه مترو  کورسِل مقدار کمی فاصله‌ای دارد. می‌توانید با خیال آسوده از اینترنت بی سیم رایگان در هتل نوار استفاده کنید.
بهترین هتل ها در تورهای نوروزی فرانسه
یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشت این است که سرویس رفت‌وبرگشت، نگهداری از بار، فکس و کپی، تهویه مطبوع، آسانسور، محوطه‌ی ویژه‌ی سیگاری‌ها و گاوصندوق از امکانات هتل است. هتل تا ایستگاه مترو حدود ۱۰۰ متر فاصله دارد و دسترسی به تمام پاریس از راه مترو آسان است. اطراف هتل پر از مرکز خریدهای خوب و مارک های معروف است.هتل بوشام در مثلث طلایی پاریس، در چند قدمی خیابان معروف شانزه لیزه قرار دارد. اتاق های راحت و بزرگ هتل رو به حیاط هستند و محوطه‌ی نشیمن و کاناپه دارند. هر روز بوفه‌ی صبحانه در غذاخوری که رو به خیابان است، سرو می‌شود.