اگر در برنامه سفر اینده خود تور تایلند را در نظر گرفته اید بهتر است سفری هر چند کوتاه به پوکت را نیز در برنامه خود بگنجانید. جزیره فی فی نیز که در همین پوکت قرار گرفته از جمله مهم ترین جاذبه های گردشگری پوکت است که گردشگران زیادی به آن سر می زنند. این جزیره به قدری زیباست که امکان ندارد گردشگری از این جزیره دیدن کند و لب به تحسین باز نکند!

جزایر فی فی در پوکت

این جزیره که به نام فی فی مشهور است از مشهورترین و بی نظیرترین جزیره هایی است که حتی در جهان معروف شده و از سراسر دنیا هر ساله گردشگرانی خوش ذوق برای دیدار آن می آیند، بطور کلی این جزیره در لیست بهترین جاذبه های تایلند محسوب می گردد. در این جزیره همچنین می توانید صخره هایی از جنس آهک مشاهده کنید.

بعلاوه ساحل شنی فی فی محل بسیار مناسب و زیبایی برای قدم زدن با پای برهنه است. غارهای پنهان این منطقه هم بر هیجان شما اضافه خواهد کرد. البته لازم بذکر است این جزیره در فاصله حدود ۴۸ کیلومتری پوکت واقع شده است و حدود 6 جزیره دارد که از اصلی ترین آن ها جزیره فی فی کوچک و فی فی بزرگ را می توان نام برد. در جزیره کوچک هیچ سکنه ای وجود ندارد در حالی که در جزیره بزرگتر تعدادی مسلمان به زندگی می پردازند.

جزایر فی فی در پوکت

غاری به نام Viking Cave نیز در فی فی کوچک وجود دارد که دارای هوادارن بسیار زیادی است و مساحتی نزدیک به ۳٫۲ کیلومتر مربع دارد و نقش های روی دیوار این غار بسیار زیبا و خیره کننده هستند. در جنوب جزیره ه که مکان محبوب شناگران است می توانید بدلیل وجود مرجان  و عمق خوب و امن به شنا کردن بپردازید.

جزایر فی فی در پوکت

اما فراموش نکنید هیچ وسیله نقلیه موتوری در این مکان تردد نمی کند ولی بجای آن در این جزیره می توانید به راحتی با قایق پارویی دریا نوردی و با وسایل مخصوص صخره نوردی کنید و از تک تک لحظات خود لذت ببرید. با این تفاسیر به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که برای تور نوروز 96 خود تور تایلند و پوکت را مدنظر قرار دارید، سری هم به این جزیره های زیبا بزنید.