اگر شما هم سفر نوروزی خود قصد سفر به یک کشور دور افتاده را دارید سفر خود را لغو کرده به کشور تایلند بروید زیرا این کشور با جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد می تواند به طور کامل شما را راضی نگهدارد. سالانه تور های زیادی در تایلند برگذار می شود که این تور هخا در ایام نوروز نیز بیشتر می شود.در ادامهن با وبلاگ تور نوروزی با ما همراه  باشید
کشور تایلند.

دریاچه نقره ای

به این نکته نیز باید اشاره کرد که یکی از دیدنیهای واقعا زیبای شهر پاتایا،دریاچه نقره ای Silver Lake هست که در 7 کیلومتری شهر پاتایا و در جاده ای که به طرف شهر ساتاهیپ  منتهی میشود،قرار دارد.این مجموعه حدود 2 سال است که ساخته شده و سازنده این مجموعه یکی از بازیگران معروف سینما در کشور تایلند است.

این مجموعه در واقع بزرگترین مجموعه تولیدی انگور قرمز در قسمت  Chonburi هست. در این مجموعه از بوته انگور یک روزه که در محیطی مانند گلخانه نگهداری میشود موجود است تا تاک چند ساله که در بیرون گلخانه ها بصورت تاکستان پرورش داده میشوند.تمامی این مجموعه در کنار یک دریاچه واقع شده هست که به خاطر همین اسم دریاچه نقره ای رو به خودش گرفته است.تمامی بازدید کنندگان میتوانند از وسائل نقلیه ای مثل : اتوبوس های توریستی( اتوبوس های بدون دیواره) و دوچرخه و کالاسکه اسب استفاده کنند و در این مکان نیز آلاچیق هایی هم برای اقامت و استراحت کردن و دیدن مناظر زیبای اینجا بزای بازدیدکنندگان تعبیه شده هست که مشتریان زیادی دارد.ساعت بازدید این مجموعه از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.

کشور تایلند.

باغ وحش دوزیت

این نکته را باید در نظر گرفت در مرکز شهر بانکوک تایلند باغ وحش دوزیت بانکوک واقع شده است و بیش از 1000 پرنده 2000  حیوان و را در خود جای داده است. گونه های مختلفی از پرندگان نیز در قسمتی دیگر از این باغ وحش که به جزیره پرندگان متفاوت است نگهداری می شوند. زرافه، کرگدن، فیل، تمساح، ببر، کانگورو، پنگوئن، گورخر، میمون، اسب آبی و خرس از جمله حیواناتی هستند که در این باغ وحش وجود دارند.رستوران هایی هم که غذای تایلندی پذیرایی می کنند در اطراف این دریاچه قرار گرفته شده است.سرگرمی های دیگری مانند فیل سواری، شوی تغذیه حیوانات و قایق رانی بر روی دریاچه واقع شده در وسط این باغ وحش، وجود دارند.