همانطور که حتما شما هم می دانید سنگاپور یکی از بهترین و زیباترین کشورهای آسیایی است که می توان برای تور نوروزی آن را انتخاب کرد. این شهر که به نوعی به نیویورک آسیا هم معروف است از وجود جاذبه های گردشگری بی شماری نفع می برد. وسعت این کشور کمتر از نصف وسعت جزیره قشم خودمان با مساحتی در حدود ۱۴۹۱ کیلومتر مربع می باشد. ۹۰٪ جمعیت سنگاپور از نژاد های چینی و به عبارت دیگر چینی تبار می باشند که درسده های اخیر از سرزمین مادری شان چین، به سنگاپور مهاجرت کرده اند. در ادامه به معرفی چند جاذبه گردشگری این کشور می پردازیم.

راهنمای تور سنگاپور


  • دنیای زیر آب: بد نیست بدانید که در این مجموعه قادر خواهید بود با تله کابین به سمت سنتوزا حرکت کرد و منظره با شکوه آسمان سنگاپور و بندر تجاری جهانی سنگاپور را از چشم پرندگان مشاهده نمود.
  • دریاچه دلفین سنتوزا: همچنین باید اضافه کنیم که دلفین های این دریاچه که از تایلند به این مکان آورده شده است بدلیل اینکه رنگ پوستشان به صورتی گرویده است معروف می باشند. 6 دلفین این دریاچه در تانکی به عمق 5/4 متری حاوی آب دریا و شبیه به زیستگاه طبیعی این دلفین هاست زندگی می کنند.

راهنمای تور سنگاپور

  • خیابان ارچاد: نکته مهمی که وجود دارد این است که این جاده که 5/2 کیلومتر طول آن می باشد بیشترین فروشگاه ها و مراکز خرید را در خود جای داده است. شما می توانید در تور سنگاپور نوروز 96 شرکت کرده و از این مراکز خرید بازدید نمایید.
  • کلیسای سنت ژوزف: باید به این مورد هم اشاره کنیم که این کلیسا دراوایل دهه سال 1800 بوسیله شخصی به نام "فرانسیسکو دو سیلوا ماله" تاسیس گردیده است. پس از اینکه این کلیسا در سال 1906 فرسوده و کهنه گشت، تصمیم بر این گرفته شد که در این مکان کلیسایی جدید بنا شود.
  • غذا و رستوران: در پایان باید گفت که Waku Ghin بعنوان یکی از چشمگیرترین رستوران های دنیا شناخته می شود و شما قادر به امتحان کردن لذیذترین غذاهایی هستید، که به زیبا ترین شکل تزیین شده اند.