کرابی یکی دیگر از زیباترین شهرهای کشور بسیار زیبای تایلند است که همواره بدلیل برخورداری از زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند و سواحل شنی گرم خود مورد توجه ویژه گردشگران قرار داشته است. در مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم، بیشتر درباره کرابی به صحبت خواهیم پرداخت.

راهنمای تور کرابی

بد نیست این نکته را بدانید که شهر کرابی در جنوب کشور تایلند و در میان دو جزیره بسیار معروف پوکت در دریای آندامان و سامویی واقع در خلیج تایلند قرار گرفته است. هر دوی این جزایر چشم انداز بی نظیری از کرابی دارند و با فرهنگ های مختلف و امکانات رفاهی کامل و شب نشینی های پرجنب و جوش و اقامتگاه های فراوان، نظر گردشگران را به خود جلب می کنند. تور نوروزی کرابی نیز در کشور ما همیشه طرفداران زیادی داشته است.


باید خاطرنشان کنیم که زمین شناسان با توجه به یافته های زمین شناسی گفته اند که کرابی درواقع یکی از قدیمی ترین جوامع در دوران باستان تایلند بوده و نامش هم از کلمه ای باستانی به معنای شمشیر گرفته شده است.

راهنمای تور کرابی

این موضوع را هم به یاد داشته باشید که فرودگاه کرابی پروازهای مستقیم به شهرهای مختلف انجام می دهد ولی در فصل های شلوغ فقط به پوکت، سامویی و بانکوک سرویس می دهد. بین ماه های دسامبر تا مارس نیز بهترین زمان سفر به کرابی و لذت بردن از تور تایلند می باشد. اما در فصل باران غالبا چند روز پشت سر هم باران می بارد و سپس دو یا سه روز هوایی عالی برقرار خواهد شد. تور کرابی نوروز 96 قطعا می تواند فرصت بی نظیری برای شما جهت سفر به این شهر باشد.

در پایان باید اضافه کنیم که شهر کرابی در سالیان اخیر و با لنگر انداختن کشتی های تفریحی در آن، به یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری در تایلند تبدیل شده است. اطراف شهر پوشیده از دریا و جنگل های انبوه استوایی است. از دیدنی های اطراف شهر کرابی هم می توان به کولانتا (Ko Lanta) و همچنین کو فی فی (Ko Phi Phi) اشاره نمود.