در شهر زیبا و دیدنی پوکت جاذبه های گردشگری گوناگونی وجود دارد که یکی از لذت بخش ترین و تماشایی ترین آنها باغ وحش پوکت است. در این باغ وحش بسیار زیبا چندین گونه حیوان مختلف وجود دارد که می توانید با تماشا و یا حتی لمس آنها حس هیجان را در خود احساس نمایید.

لذت گشت و گذار در باغ وحش پوکت

بد نیست این مسئله را بدانید که باغ وحش پوکت که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت محسوب می شود، مجموعه ای از حیوانات مانند فیل، کروکودیل، ببر و ماهی های رنگارنگی دارد. آکواریوم نخستین بخشی است که در اینجا با آن روبرو می شوید. باغ وحش پوکت در حاشیه جنوبی شهر پوکت با مساحت ۱۰ هکتار واقع شده و دروازه ورودی باغ شبیه دهان تمساح است. این باغ وحش برای هر نوع سن و سالی جاذبه ای خاص و ویژه دارد و به همین علت تور تایلند از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.


همچنین شما باید این مورد را هم بدانید که از شامپانزه‌های بامزه که حرکات آدم‌ها را تقلید می‌کنند گرفته تا رقاصی گروهی فیل‌ها و هنرنمایی تمساح‌ها و... همه می‌تواند تنها در باغ‌وحشی در تایلند اتفاق بیفتد. بعلاوه نمایش های حیوانات گوناگون، یک پارک پرندگان هم در این باغ وجود دارد که پرندگان بزرگ و غیربومی را به نمایش می گذارد و همچنین باغ هایی مجموعه های وسیعی از سایر گیاهان گرمسیری را شامل می شود. تور پوکت نوروز 96 می تواند زمان خوبی برای بازدید از این باغ وحش بی نظیر باشد.

لذت گشت و گذار در باغ وحش پوکت

موضوع بسیار جالبی که دانستن آن خالی از لطف نیست این است که یکی از چیزهایی که در این پارک نباید از دست داد، آب‌ میوه‌ هایی است که در دکه‌ های جلوی به فروش می رسد. چیزی شبیه به یخ‌ دربهشت با میوه‌ های طبیعی یا شیره‌ نارگیل نوشیدنی‌ای شیرین و خنک که حتما می‌چسبد. این باغ وحش و چند حیات وحش دیگر نیز از بهترین تفریحات شهر پوکت هستند که هر ساله علاقه‌مندان زیادی را به خود جلب کرده اند.