جزایر سامویی از بهترین مکان هایی هستند که در تور سامویی می توان از آنها دیدن کرد. هر ساله گردشگران زیادی به دلیل آب و هوای بی نظیر این منطقه و همچنین سپری کردن اوقاتی آرام و لذت بخش به این جزیره سفر می کنند. لازم بذکر است که میهمانان و گردشگران لازم نیست هیچ نگرانی بابت محل اقامت خود داشت باشند چراکه چند هتل بی نظیر در سامویی وجود دارد. در کشور ما نیز تور نوروزی سامویی علاقه مندان مخصوص به خود را دارد. در ادامه به معرفی یکی از این هتل ها یعنی هتل 5 ستاره لمردین خواهیم پرداخت.

معرفی هتل لمردین سامویی

درباره این هتل می توان گفت که همجواری با ساحل لامای (Lamai) و احاطه شدن هتل لمردین سامویی به وسیله ی باغ و فضای سبز جلوه بی نظیری به این هتل ۵ ستاره عطا کرده است. استخر روباز ساحلی، کامل ترین و لوکس ترین سرویس ماساژ و آبگرم، سالن بدنسازی مجهز و اسکله ای بی نظیر از جمله مهم ترین امتیازات منحصر به فرد این هتل زیبا می باشد.


معرفی هتل لمردین سامویی

همچنین باید این موضوع را هم اضافه کنیم که سوئیت ها و ویلاهای هتل لمردین سامویی با دکوراسیونی چوبی و مبلمانی با طرح پارچه دیزاین شده است، بعلاوه هوای گرمسیری این منطقه موجب شده تا از حمام های فضای باز در این سوئیت ها و ویلاها استفاده شود. مسلما این هتل یکی از برترین هتل های سامویی است. همچنین می توانید از سرویس ماساژ زیبایی و صورت بهره ببرید. برای خرید به هیچ عنوان نگران نباشید دورتا دور این هتل با فروشگاه ها و مراکز خرید مختلف احاطه شده است. فاصله فرودگاه بین المللی سامویی نیز تا هتل چیزی نزدیک به ۲۰ دقیقه رانندگی می باشد. تور سامویی نوروز 96 بهترین زمان ممکن برای سفر به سامویی است.

ویژگی دیگر مهمی که وجود دارد این است که در هتل لمردین سامویی آنقدر تفریحات و سرگرمی های متفاوت وجود دارد که شاید نیاز نشود که حتی پایتان را از هتل بیرون بگذارید، در هتل برای گذراندن اوقات می توانید در سالن بدن سازی تمرین کنید، به استخر، بار و یا کلاب رفته و شاید حتی بخواهید که در برنامه های شبانه هتل شرکت نمایید.