از هیجان انگیزترین و همچنین خاطره انگیزترین مکان ها برای بازدید باغ وحش ببر هاست که در شهر پاتایا تایلند قرار دارد. در این باغ وحش که در فاصله 9 کیلومتری از شمال شهر پاتایا واقع شده است، چیزی بالاتر از 200 ببر بنگالی بعلاوه صد هزار کروکدیل وجود دارد که می تواند برای علاقه مندان حیات وحش بسیار جالب باشد.

 باغ وحش ببرهای پاتایا

این باغ وحش بسیار ریبا که نزدیک به 5 سال پیش ساخته شده است، شامل 100 قطعه زمین از مراتع طبیعی است که همین عامل هم سبب شده این باغ وحش به بزرگترین باغ وحش جهان تبدیل گردد. در کنار این ببر ها و کروکدیل ها حیوانات گوناگون دیگری از جمله گراز، شتر مرغ، کانگورو، شتر بی کوهان و فیل را نیز در این باغ وحش می توانید مشاهده کنید.
 
ببر هایی که در این باغ وحش نگه داری می شوند، از بزرگترین گونه ها هستند. رنگ پوست این ببر ها نیز زرد متمایل به قهوه ای می باشد. از نشانه های ببر های نر می توان به تنها زندگی گردن آنها اشاره کرد، در صورتی که ببرهای ماده به همراه توله های خود به شکل دسته جمعه زندگی می کنند. درضمن اگر این باغ وحش را برای سپری کردن اوقات خود انتخاب کردید هرگز سیرک حیوانات را از دست ندهید! راه رفتن ببر ها رو بند، ماساژ بدن بوسیله فیل ها، کشتی کروکدیل ها و پرش ببر ها از حلقه آتش تنها بخشی از برنامه های بسیار مفرح این سیرک ها هستند که بی شک شما را به وجد خواهند آورد.
باغ وحش ببرهای پاتایا
 
این باغ وحش به اندازه ای زیبا و سرگرم کننده است که شما به هیچ وجه متوجه گذر زمان نخواهید شد و ممکن است حتی گرسنه هم بشوید! اما مسئولان باغ وحش فکر این موضوع را نیز کرده اند؛ به این دلیل که چندین رستوران متفاوت با انواع غذاهای بسیار لذیذ و با کیفیت تایلندی، اروپایی، بین المللی و چینی در این باغ وحش برای ارائه سرویس به گردشگران تدارک دیده شده اند.