در پوکت، شهر زیبا و توریستی تایلند، تفریحات بسیار زیاد و گوناگونی وجود دارد. اما اگر همه را کنار بگذاریم می رسیم به تفریحات مخصوص کودکان. در این شهر پرگردشگر مکانی به نام کلوب کودکان وجود دارد که می تواند لحظات بسیار لذت بخشی را برای کودکان شما به ارمغان بیاورد.

کلوب کودکان پوکت

بد نیست در ابتدا بدانید که کلوب کودکان پوکت مکانی امن و تفریحی، در مرکز پاتونگ در فاصله کوتاهی با مرکز خرید جانگسیلون و جاده بنگلا قرار دارد. در این مکان انواع بازی ها و تفریحات مهیج با امکانات امنیتی برای بچه های شما وجود دارد و شما قادر خواهید بود با خیال راحت به گرفتن ماساژ، خوردن غذا و یا خرید مشغول شوید و به همین دلیل تور نوروزی تایلند از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.


همچنین باید به این موضوع هم اشاره کنیم که کلوب کودکان پوکت موقعیت مناسبی در مرکز پاتونگ دارد، بهترین انتخاب برای زمانی است که می خواهید در فروشگاه ها و مغازه ها بدون بچه ها به خرید مشغول شوید. این زمان مناسبی است تا شما استراحت کرده و آنها انرژی اضافی خود را بسوزانند.

کلوب کودکان پوکت

بعلاوه چیزی نزدیک به حدود 7 پرستار به طور تمام وقت در اختیار کلوب کودکان پوکت یکی از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت، قرار دارند که نه تنها بر بچه های شما نظارت می کنند بلکه با آنها بازی نیز کرده و به شما اطمینان می دهند که فرزندتان اوقات خوشی خواهد داشت. با این وجود لزومی به مراقبت والدین نیست و شما می توانید به خرید و تفریح مشغول شوید. تور نوروزی پوکت همواره موقعیت مناسبی برای هموطنان مان جهت سفر به پوکت بوده است.

نکته دیگر در خصوص این کلوب کودکان این است که این کلوب ۸۰۰ متر مربعی در طبقه بالای مرکز خرید پاتونگ واقع شده است. در این کلوب انواع سرسره، تاب، اتاق توپ، اتاق گرگم به هوا، زمین فوتبال و غیره برای کودکان فراهم آمده است. همچنین انواع فروشگاه و اغذیه فروشی در اینجا وجود دارد.

در پایان هم باید اضافه کنیم که برای سه ساعت در روز حدود ۳۵۰ بات در این مکان باید هزینه کنید. در صورتی که می خواهید زمان بیشتری کودک خود را در این کلوب مشغول کنید، باید ۲۰۰ بات هزینه اضافی پرداخت کنید. در اینجا برای کودکان سنین ۱ تا ۱۷ سال جاذبه های تفریحی گوناگونی وجود دارد. تور پوکت نوروز 96 از آن دسته تورهایی است که در تعطیلات نوروز پیش رو نباید از دست داد.