کشور هند به دلیل داشتن جاذبه های فرهنگی و تاریخی و طبیعی برای افراد زیادی از سراسر جهان یک مقصد توریستی محسوب می شود. به همین دلیل هم تور هند همواره از محبوب ترین تورها در دنیا بوده که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است.. پارک ملی کانها در هند یکی از بهترین جاذبه های طبیعی آن است. این پارک که در واقع یک حیات وحش است ، عنوان زیبا ترین حیات وحش در آسیا را نیز به خود اختصاص داده است.

پارک ملی کانها
پارک ملی کانها

جنگل های سر سبز مملو از درختان بامبو و شالا ، مرتع های پوشیده از چمن و دره و آبکند کان ها از منظره های دیدنی آن می باشند. برخی می گویند همین مناظر رویایی و چشمگیر به رودیار کیپلینگ نویسنده هندی کمک کرده تا کتاب " جنگل " خود را به رشته تحریر دربیاورد. تور هند نوروز 96 می تواند زمان مناسبی برای سفر به هند و بازدید از این پارک زیبا باشد. فراموش نکنید که تور نوروزی هند همیشه از پرفروش ترین تورهای کشورمان بوده است.

پارک ملی کانها
پارک ملی کانها

در میان حیوانات می توان به ببر های زیبای این پارک اشاره کرد که تماشای آن ها در این مکان نسبت به جا های دیگر کشور بهتر است. آهو ها و گوزن ها ، میمون ها ، گرگ ها و پرنگان زیبایی مانند طاووس و خزندگانی چون مار ها از دیگر حیواناتی هستند که می توان در آن جا مشاهده نمود. این پارک همچنین یکی از بهترین جاهای دیدنی هند برای گردشگران محسوب می شود.

پارک ملی کانها
پارک ملی کانها