هتل مجلل آداران پرستیژ وادو با برخورداری از ویلاهای دریایی بسیار زیبا به همراه آب گرم های خصوصی، استخر های عمیق خنک، حمام هایی با کفه ی شیشه ای که می توان با نمای زندگی جانداران دریایی در آن استراحت کرد را رائه می دهد. همچنین این هتل یکی از مطرح ترین هتل هایی ست که در تور نوروزی مالدیو به مسافرین پیشنهاد می گردد.

هتل آداران پرستیژ  وادو

ویلاها دارای بالکن ، تلویزیون های LCD به همراه دستگاه پخش و کانال های چینی، بار کوچک، سینمای خانگی و پیش خدمت خصوصی تمام وقت هستند. منوی بالش نیز در دسترس است. یک کتری برقی و لوازم بهداشت دهان و کفش های راحتی نیز موجود می باشد.

هتل آداران پرستیژ  وادو

مهمانان هتل آداران پرستیژ وادو می توانند در استخر بیرونی و یا استخر آب گرم شنا کنند و یا از درمان آب گرم داخلی استفاده کنند. غواصی، غواصی با لوله و ماسک، ماهی گیری و تنیس روی میز از فعالیت هایی است که می توان در این مکان انجام داد. این هتل نیز همچون هتل بانیان وابینفارو، یکی دیگر از زیباترین و مجلل ترین هتل های مالدیو می باشد. اگر شما هم سفر به مالدیو را برای تعطیلاتو نوروز خود مدنظر دارید، می توانید از همین حالا این هتل را در تور مالدیو نوروز 96 خود رزرو کنید.

هتل آداران پرستیژ  وادو

امکانات موجود شامل رستوران ها، کافه ها و بارها می باشد. اخیرا خدمات تبدیل ارز و خشکشویی نیز فراهم شده است. دستیاری چینی زبان در هتل و محل انجام کارهای سفر در دسترس است. گزینه های صبحانه های چینی نیز موجود است. هتل مجلل آداران ودو 8 کیلومتر از فرودگاه ماله فاصله دارد که با قایق حدود 15 دقیقه است.