بالی یکی از پرگردشگرترین شهرهای اندونزی است که دارای جاذبه های گردشگری فراوان تاریخی و طبیعی می باشد. آب و هوای استوایی این مطقه خود یکی دیگر از دلایل محبوبیت بالی نزد گردشگران است. اگر قصد سفر به این شهر بسیار زیبا را دارید بهتر است همین حالا برای رزرو تور بالی نوروز 96 اقدام کنید، چراکه تنها 3 ماه تا نوروز 96 باقی مانده است.

بالی

جزیره کوچک بالی بعنوان جزئی از بزرگ ترین مجمع الجزایر دنیا در کشور اندونزی قرار دارد. این جزیره با قرار گرفتن در میان دو اقیانوس آرام و هند، شگفتی های زیادی را در خود جای داده و به یکی از مهم ترین مقاصد توریستی در دنیا مبدل گشته است و میلیون ها گردشگر در هر سال از آن بازدید می نمایند. یکی از بهترین و پر طرفدار ترین مکان ها در شهر بالی ، موزه بالی می باشد. در این محوطه محصور شده شما می توانید مجموعه ای عالی و بی نظیر از ماسک هایی که به طرز جالب و زیبا نقاشی شده اند، ظرف های تاریخی از جنس سفال و حکاکی های تزئین شده برخی از هنرمندان معروف شهر را تماشا کنید.

Agung Rai

همچنین در کنار بازدید از این موزه شما می توانید به دو موزه معروف Gianyar و Agung Rai که از دیگر جاذبه های گردشگری بالی هستند هم سری بزنید و از زیبایی ها و شاهکارهای موجود در آن ها نهایت لذت را ببرید. مسئولین شهر اقدامات مناسبی را برای حفظ و نگهداری این گنجینه با شکوه انجام داده اند و از آن به خوبی محافطت می کنند.

موزه معروف Gianyar نیز در یکی از سه ایالت مهم کشور اندونزی به همین نام قرار گرفته است. موزه Agung Rai که بعنوان یک مرکز فرهنگی و گالری هنری شناخته می شود که نام آن را به افتخار سازنده این موزه زیبا، Agung Rai گذاشتند.