آبان ماه هم تمام شد و هر چه بیشتر جلو می رویم، بیشتر بوی بهار و نوروز را حس می کنیم، بوی عید و البته بوی تعطیلات دلنشین عید. خیلی از مردم کشورمان از همین حالا به فکر برنامه ریزی برای تعطیلات نوروز خود افتاده اند و درست به همین دلیل از همین حالا بازار تورهای نوروزی بسیار داغ شده است.

تور نوروزی پوکت

اگر در جست و جوی یک جای خوش آب و هوا با طبیعتی بی نظیر و جاذبه های تاریخی اعجاب انگیز هستید و می خواهید اوقات خوشی را در ساحل و دریا به شنا، غواصی، موج سواری و… بپردازید ما تور پوکت نوروز 96 را به شما پیشنهاد می کنیم که برگزارکننده آن آژانس مسافرتی کاروانیک، مجری تخصصی تورهای آسیای شرقی است.

تور نوروزی پوکت

پوکت معروف به مروارید دریای آندمان از بزرگترین جزایر تایلند محسوب می شود که حدود نیمی از آن از جنگل های استوایی پوشیده شده و بیشتر اوقات سال، دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است و موجب شده در تمام فصل های سال گردشگری پوکت رونق بیشتری پیدا کند. از دیگر دلایل محبوبیت پوکت علاوه بر آب و هوا و طبیعت منحصر به فردش می توان به هتل های خاص و مراکز گردشگری چون مراکز غواصی و… نیز اشاره نمود.

تور نوروزی پوکت

در طول 40 سال اخیر جزیره پوکت همواره مورد توجه گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا بوده، و شمار زیادی از افراد برای دیدن طبیعت بی نظیر و سواحل زیبای پوکت به این جزیره سفر می کنند، این جزیره خارق العاده علاوه برا طبیعت حیرت انگیز و بی نظیرش جاهای تاریخی و مدرن شهری را نیز شامل می شود، مثلا معبد چالونگ مشهورترین معبد تایلند در این جزیره واقع شده و نمایش های جالبی مثل تئاتر سیمون فانتاسی در پوکت برگزار می گردد.